Duchové

Jistě to nebude poprvé, kdy uslyšíte o tom, že když člověk zemře, odchází jeho duše za světlem "na druhý břeh". V podstatě duše odchází do jiné dimenze, kde má možnost nahlížet zpátky, kdykoli se vrátit a "navštívit" tak své blízké. Pokud ale člověk nezemře přirozenou smrtí, nebo je k jinému člověku vázán kletbou, slibem typu "nikdy tě neopustím" nebo silnou vazbou k určitému místu, zůstává jeho duše uvězněna v "meziprostoru". Taková duše je většinou uvězněna na místě jejího nepřirozeného odchodu, či tam, kde je pevně vázána. Tím místem může být i Váš domov, ve kterém mohla zůstat duše předchozího nájemníka. 

Senzitivní lidé mohou tyto energie cítit. Důležité je si uvědomit, že tyto duše Vám nechtějí nijak ublížit a pokud jste nějakým způsobem přesvědčeni o jejich přítomnosti, je to většinou proto, že touží po tom, abyste si jich všimli a pomohli jim odejít. 

Proto Vám touto cestou nabízíme pomoc s odvodem uvězněných duší. Některé duše se mohli "přichytit" i na Vás, a to v určitém životním období, kdy jste se mohli cítit oslabení, ať už ze zdravotních nebo častěji z psychických důvodů. Následně jste mohli mít pocit "rozdvojené osobnosti". I s tímto jsme schopni Vám pomoci.

Cena dohodou.